KRUPS Ekspresy Ranking

Markowe kawiarnie wyrastają na ulicach miast jak grzyby po deszczu. Jednak większość z nas, woli mieć to, co dobre pod ręką. Dlatego decydujemy się na zakup ekspresu, dzięki któremu nie tylko zaoszczędzimy, ale też będziemy mogli rozkoszować się magią czarnego płynu, kiedy tylko chcemy i to bez wychodzenia z domu.

Dlatego, tak popularne stały się ekspresy przeznaczone do użytku domowego. Dzisiaj przyjrzymy się marce, która od wielu lat, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w branży.

Tabela porównaj sam

Porównaj sam najlepsze ekspresy do kawy od krups.

Miejsce Nazwa ekspresu Cena Najlepsza oferta
1 Ekspres KRUPS Evidence One EA895E 2499 zł Sprawdź cenę
2 Ekspres KRUPS EVIDENCE EA8911 1999 zł Sprawdź cenę
3 Ekspres KRUPS Evidence Plus EA8948 2799 zł Sprawdź cenę
4 Ekspres KRUPS Evidence EA8901 1849 zł Sprawdź cenę
5 Ekspres Krups Latt’Espress EA8298 2399 zł Sprawdź cenę
6 Ekspres Krups Roma EA8108 1299 zł Sprawdź cenę

KRUPS Najlepsze ekspresy – TOP 6

Gdy, ktoś Cię zapytał: „znasz firmę, która robi dobre ekspresy?”, z pewnością wymieniłbyś też KRUPS’a. Nic w tym dziwnego. Marka na tyle mocno wyryła się w nasze codzienne życie, że mimowolnie słysząc: ekspres, odpowiadamy – KRUPS. Jednak, czasy się zmieniły. Kiedyś niedostępne dla większości ekspresy dobrej jakości można kupić, za o wiele niższą cenę. Dziś przyjrzymy się właśnie takim produktom.

1. Ekspres KRUPS Evidence One EA895E

Ekspres KRUPS Evidence One EA895E

Ten ekspres, posiada typową dla Krupsa budowę, ładny delikatny wygląd i przyciski umożliwiające szybki wybór, Twojej ulubionej kawy, szeroki wachlarz smaków i zautomatyzowany system czyszczenia. Do tego, dodajmy intuicyjny program nawigacyjny i oto jest. Jedynym minusem wydaje się brak pojemnika na mleko. Co ciekawe istnieje możliwość personalizacji obudowy, tego modelu. Cena: ok. 2500 zł.

Kup online

2. Ekspres KRUPS Evidence EA8911

Ekspres KRUPS Evidence EA8911

Przepiękne i stylowe połączenie czerni i bieli to wizualny atut, który wyróżnia ten expres pośród innych. To dzięki temu, staje się on, nie tylko bardzo dobrym urządzenie, ale także, ozdobą twojej kuchni. System jest intuicyjny i przejrzysty, do tego kilka sprawdzonych i dobrze znanych funkcji, ale w lekko okrojonej wersji, co oczywiście korzystnie rzutuje na cenę urządzenia. Cena: ok. 2300 zł.

Kup online

3. Ekspres KRUPS Evidence Plus EA8948

Ekspres KRUPS Evidence Plus EA8948

Kolejny ekspres z linii „Evidence”. Tak samo jak jego dwaj poprzednicy ma wszystko to, co dobry ekspres od Krupsa powinien mieć: możliwość parzenia dwóch kaw jednocześnie, nowoczesny i elegancki wygląd, bardzo skuteczny automatyczny układ czyszczenia, oraz dobry szwajcarski młynek do kawy. A to wszystko w bardziej „wypasionej” wersji. To, co go najbardziej wyróżnia to 19 programów automatycznych, w tym możliwość parzenia herbaty w odpowiedniej temperaturze. Cena: od 2600 do 3000 zł.

Kup online

4. Ekspres KRUPS Evidence EA8901

Ekspres KRUPS Evidence EA8901

Ekspres będący bratem bliźniakiem biało-czarnej piękności, ale w wersji, o wiele tańszej (jednak i tak ma on wiele do powiedzenia). Jak na sprzęt o wartości poniżej 2000 zł, jest on naprawdę dobrze wyposażony. Do tego charakteryzuje się małymi gabarytami. Cena: od 1900 do 2200 zł.

Kup online

5. Ekspres KRUPS Latt’Espress EA8298

Ekspres KRUPS Latt'Espress EA8298

Urządzenie starannie wykonane, którego bryła różni się od wcześniej omawianych modeli. To postawiono na owalne linie i jednolitą czerń, która wcale tak łatwo się nie brudzi, ani nie palcuje. Do tego jest trwały, łatwy w obsłudze i ma niewielkie rozmiary. W dodatku do urządzenia dodano bardzo dobrze wykonany pojemnik na mleko. Cena: od 1500 do 2400 zł.

Kup online

6. Ekspres KRUPS Roma EA8108

Ekspres KRUPS Roma EA8108

Ten model jest przede wszystkim prosty i robi dobrą kawę na miarę tych włoskich. Do tego został zaopatrzony w bardzo wydajny system „Krups Quattro Force”, dzięki któremu jego praca jest bardzo wydajna. Co ciekawe system ubijania kawy, osiąga imponujący nacisk 30 kg, dzięki czemu smak napoju staje się bardziej intensywny i aromatyczny. Cena: od 1200 do 2000 zł.

Kup online

Inne expresy od KRUPS’a warte uwagi:

  • Ekspres KRUPS NESPRESSO XN890831 Atelier (Cena: od 1000 do 1500 zł)
  • Ekspres KRUPS KP123B31 Nescafé Dolce Gusto Mini Szary (Cena: ok. 300 zł)
  • Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B (Cena: ok. 200 zł)
  • Ekspres KRUPS EA8110 (Cena: ok. 1600 zł)
  • Ekspres KRUPS Intuition Preference EA872A10 (Cena: ok 3600 zł)
  • Ekspres KRUPS EA816170 (Cena: ok. 1700 zł)
  • Ekspres KRUPS EA895N10 Evidence One Meteor (Cena: ok. 2700 zł)
  • Ekspres KRUPS Intuition Essential EA8708 (Cena: ok. 2000 zł)

Kup ekspres online


KRUPS poznaj i polub

Przedsiębiorstwo KRUPS zostało założone w 1846 roku przez Roberta Krupsa w Solinger w Niemczech. Dziś, przedsiębiorstwo jest zależne od francuskiej spółki „Groupe SEB”.

Firma KRUPS, stawia przede wszystkim na design każdego z urządzeń, tak aby był on ozdobą dla Twojego domu. Jednak, nie tylko to jest dla nich ważne. Równie mocny nacisk kładą na innowacje, tak, aby sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagającym smakoszom kaw. Tu postęp idzie z pasją, ponieważ każdy nowy projekt zostaje dopracowany pod każdym względem.

Dlaczego warto posiadać ekspres KRUPS’a?

Oprócz nowoczesnego i stylowego wyglądu, (który cały czas podkreślam), ekspresy od firmy KRUPS są również bardzo trwałe, co czyni je inwestycją na wiele lat. Do tego warto wspomnieć, o samym systemie, który w swoich domach przetestowało już wielu użytkowników i jak na razie nie spotkałam ani jednej negatywnej wypowiedzi na jego temat.

Do tego dodajmy, że aby mieć KRUPS’a w swoim domu nie trzeba wiele. Tak naprawdę, ceny nowych modeli ekspresów kapsułkowych, to kwestia paruset złotych. Te droższe modele, na przykład ekspresy ciśnieniowe, to zawsze dobry stosunek ceny do jakości. Dlatego uważam, że podczas wyboru wymarzonego ekspresu, należy uwzględnić te od KRUPS’a.

Jaki wg. Ciebie ekspres do kawy jest najlepszy?
3 votes